wydawnictwa chrzescijanskie


wydawnictwa chrzescijanskie
Przy innych okazjach, osoba może nie tak jak autor tak chce zatrzasnąć książkę, albo nie lubić przedmiot, mówiąc coś w stylu: "Homoseksualizm jest grzechem i jest tam para gejów w tej książce, więc dałem go jedna gwiazdka "lub" główny bohater miał aborcji. to nie tak! jedna gwiazdka ". Można nawet zgodzić z recenzentów na temat tych zagadnień, ale te opinie są naprawdę sprawiedliwe? Nie biorą pod uwagę wykreślić książki, znaki, struktura, styl, oryginalność lub motywy, aby zapewnić dokładną i dokładną opinię?

Uważaj na działce summaries.A recenzji książki nie jest elementarnym Raport książki szkoły. Tak, istnieje wiele czytelników tam delegujących recenzje książek, którzy nie wiedzą, jak dobrze pisać i jak napisać recenzję książki, ale są też fałszywe recenzenci, którzy po prostu skopiować tekst z pokrywy tylnej, która streszcza fabułę napisać recenzja. Dobry przegląd wspomnę szczegół na działce lub nawet zacytować skutecznego przejścia od książki. Będzie to również powiedzieć, nie tylko to, co dzieje się w tej książce, ale jak czuł czytelnik (został przeniesiony) przez to, co się stało.

Jeżeli ocena wygląda fałszywy, sprawdź, jakie inne książki osoba dokonała przeglądu. Czy wszystkie opinie danej osoby krótka i świecące? Jest to możliwe, to jedna ocena może być tylko źle napisany, fałszywe wyglądający podczas gdy inne opinie wyglądają dobrze napisane i są uzasadnione. Czy recenzent pisał więcej niż jedna recenzja książki dzisiaj, ani nie została opublikowania kilku codziennie? (Poważnie, ile książek człowiek może przeczytać w tygodniu?) I nie bój się google recenzentem, aby sprawdzić, czy można znaleźć skarg na niego w Internecie.

wydawnictwa chrzescijanskie

Co można zrobić fałszywych opinii?

Teraz, gdy wiesz, jak rozpoznać fałszywą opinię, a nawet, że fałszywe opinie istnieje, może czuć się nieco oburzony, wiem, wiem.

Artykuł dzięki:

Inne strony

  • Inne


    Data


    Waluty